Skip to main content

O nás

Sme Drahomíra a Anton Bakoví a žijeme v meste Levice. Zdravému životnému štýlu a analýze vlasov sa venujeme už vyže 20 rokov. Za tento dlhý čas sme nadobudli množstvo praktických skúseností s diagnostikou a riešením najrôznejších zdravotných problémov.

Analýzu prvkov vo vlasoch vykonávame v spolupráci so špičkovým Európskym labolatóriom Biomol, ktoré používa najmodernejšie technológie a postupy. Máme tiež absolvovaných množstvo školení o samotnej a analýze či interpretácií jej výsledkov.

Naše vedomosti a odporúčania konzultujeme aj niektorými lekármi ako napr. imunologička doc. MUDr. M. Šustrová, CSc., ortopéd MUDr. M. Kuriačka či otorinolaryngológ MUDr. Z. Csendes.

Ing. Anton Bako

Ing. Anton Bako

Drahomíra Baková

Drahomíra Baková

Prečo analýza vlasov u nás?

  • Celý priebeh objednávky Online
  • Analýzu vykonáva špičkové labolatórium v EU
  • Realizovali sme už 100-ky analýz
  • Poskytujeme individuálne konzultácie
  • Dlhodobo sa vzdelávame v oblasti výživy
  • Reálne zlepšenie rôznych problémových stavov
  • Máme skúsenosti s rôznymi diagnózami
  • Spolupracujeme s lekármi
  • Máme množstvo spokojných klientov

Naše certifikáty

Povedali o nás

Vlastimil Škvarkovský
Vlastimil Škvarkovský
14. november 2023
Na jar v roku 2020 ☝🏼 som po stresovo vypätom období, začal trpieť veľkými zdravotnými problémami. 😵‍💫 Dlhodobé bolesti hlavy, závraty, vysoký krvný tlak a tep, panické ataky, mravčenie v končatinách, slabosť a beznádejné stavy. Absolvoval som množstvo odborných vyšetrení, no diagnóza mi nebola nikdy stanovená. Cítil som sa beznádejne a nevedel čo ďalej👀. Nemohol som pracovať, šoférovať, pre strach som ani neopúšťal môj domov a premýšľal či prežijem. Bol som pacient bez diagnózy, odporučili mi psychiatrickú liečbu. 🤷🏼Vo veku 32 rokov som to nechcel ani len počuť. 🤦🏼‍♂️Googlením s mojou manželkou sme našli stránku Biomol. Kontaktoval som manželov Bakovích. Na ich odporúčanie som si nechal urobiť analýzu vlasov. Výsledky mi boli zaslané e-mailom. Ochotne mi však zaslané výsledky prišli vysvetliť osobne k nám domov, aj napriek nemalej vzdialenosti. Mal som deficit minerálov a v tele veľa toxínov.☝🏼 Spolu s výsledkami som dostal doporučený rozpis jednotlivých prírodných doplnkov do stravy značky 🌿NUTRILITE🌿, jedálniček ušitý na mieru, cenné rady ako relaxovať, nastavenie pozitívneho myslenia, dôležitosť pitného režimu a pravidelného pohybu. 🤔Celý rozpis a rady som dodržiaval a bola to pre mňa alfa a omega. Považoval som to za poslednú možnosť a nádej na uzdravenie. Po 3 mesiacoch užívania doplnkov 🌿NUTRILITE🌿 sa dostavili prvé zmeny. Manželia Bakoví mi boli spolu s mojimi najbližšími vždy oporou. Kedykoľvek som sa mohol na nich obrátiť, či už s otázkami, pochybnosťami alebo ak som len potreboval povzbudiť. Môj zdravotný stav sa po pol roku dostal skoro do normálu. ☺️Dokázal som sa postupne zaradzovať do bežného života. Mohol som šoférovať, bezproblémovo opustiť môj dom, začať pomaly chodiť do práce. Od tohto môjho zlého obdobia uplynuli 3 roky a naďalej výživové doplnky užívam, udržiavam sa vďaka ním v kondícii a v zdraví ♥️. Zistil som však že nie je doplnok ako doplnok. Značka 🌿NUTRILITE 🌿 je moja ♥️ TOPka♥️‼️ Unikát, ktorý mi zachránil zdravie. A zároveň mi priniesol aj pridanú hodnotu, a to ♥️Tonka a Drahušku♥️, teraz už priateľov👊🏼. Naďalej som s nimi v úzkom kontakte. Som im vďačný za to, ako mi dnes je, za ich vedomosti, skúsenosti, ochotu, pomoc a za ich čas, ktorý mi venovali. Celá rodina 👨‍👩‍👦aj moje deti užívajú tieto prírodné doplnky do stravy a sú už súčasťou každého nášho dňa.🫶🏻 A práve preto vám analýzu vlasov na stránke Biomol len odporúčam….🫵🏼👍🏼 PS: ♥️Tieto doplnky stačí raz vyskúšať ako o nich 100x počuť.🫶🏻
EuropeLM Lesniak
EuropeLM Lesniak
30. júl 2017
Analýza vlasov mi pomohla dozvedieť sa presnejšie ako funguje môj metabolizmus. Vďaka nej som cielene upravila svoju stravu a začala brať vitamíny. Pomáha mi to byť fit a udržiavať si zdravie aj dlhodobo."